Vila Janka

Apartmán Štyri

Vila Janka

Apartmán Štyri

Apartmáne Štyri sa nachádza v prostredí Pieninského národného parku! Vila Janka sa Nachádza v tichej oblasti Spišských Hanušoviec, kde sa spája prírodná krása s pohodlným ubytovaním pre celú rodinu.

Pripravte sa na nezabudnuteľné chvíle s vašimi blízkymi. Apartmán Štyri je stvorený s ohľadom na Vaše pohodlie a pohodlie Vašich detí. S priestrannou kuchyňou, kúpeľňou a pohodlnými izbami máte dostatok miesta na oddych a relax počas celého vášho pobytu. Tu si môžete vychutnať každú chvíľu svojho dobrodružstva v nádhernom prostredí Slovenska.

Okrem útulného interiéru ponúka Náš apartmán aj množstvo možností na objavovanie okolia. Či už sa rozhodnete pre návštevu blízkych turistických atrakcií, alebo si zarezervujete čas na oddych pri rybníku či pikniku v parku, máme pre vás tipy na každý deň.

Vila ponúka altánok s grilom, kde si môžete užiť príjemné chvíle pri príprave a konzumácii lahodných pokrmov na čerstvom vzduchu. Atmosféra altánku vytvára ideálny priestor na oddych s priateľmi.

Okrem toho môžete využiť našu saunu, kde si môžete dopriať zaslúžený oddych a relax. Sauna predstavuje optimálne miesto na zmiernenie stresu a obnovu tela i duše.

V priestrannej spoločenskej miestnosti s kuchyňou vytvárame príjemné prostredie pre stretnutia s priateľmi a rodinou. Otvorený kuchynský priestor vám umožňuje pripraviť obľúbené jedlá priamo na mieste.

Vaše pohodlie a spokojnosť sú pre Nás prioritou. Sme tu, aby sme Vám zabezpečili nezabudnuteľný pobyt v našom apartmáne. Ak potrebujete poradiť s plánovaním výletov alebo máte špeciálne požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou vám pomôžeme vytvoriť si ideálny program pre vašu dovolenku.

Naším cieľom je poskytnúť vám nielen ubytovanie, ale skutočný domov. Sme tu pre vás, takže ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

  • 1 - 5 osoby
  • Kuchyňa
  • Kúpelňa
  • Balkón
  • Televízor
  • Wifi
  • Uteráky
  • Fén
Check-in
  • Check-in od 15:00 - 22:00

Check-out
  • Check-out do 10:00

Domáce zvieratá

Domáce zvieratá nie su povolené.

Vila Janka

Kontaktujte nás

Vážime si Váš záujem o náš Penzión a teší nás, že ste uvažovali o pobyte v našej vile. Sme tu, aby sme zabezpečili, že Váš pobyt bude príjemný a splní Vaše očakávania. Ak potrebujete ďalšie informácie o dostupnosti, cenách alebo ak by ste potrebovali radu ohľadom plánovania Vášho pobytu, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Informácie o rezerváciach+421 948 464 406

Emailpenzionvilajanka@gmail.com